Vaše oblíbené zboží Dětský ateliér XXL - Herbář - 6 projektů ze suchých květin populárního výrobce Janod za výhodnou cenu 698.96 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Dětský ateliér XXL - Herbář - 6 projektů ze suchých květin od oblíbeného výrobce Janod - tento produkt dodáváme s extra slevou za 698.96. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Pro objednávku nad Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Neplaťte jinde víc, než musíte.
Velká kreativní sada na podporu zručnosti a představivosti je určena pro děti od 7 do 10 let. Sada pro milovníky přírody a dekorací umožní dětem vyrobit krásné výtvory dekorované vylisovanými květinami. Díky krásnému dřevěnému lisu na květiny si děti vylisují a usuší nasbírané květiny a následně je využijí na výrobu několika dekorativních předmětů pomocí 6 různých technik. Děti si vyrobí si lapač snů, záložku, přívěsek na klíče, vyzkouší si malbu a tisk.
Podívejte se také na další položky v našem katalogu. Garantujeme spokojenost z nákupu.Popis produktu Dětský ateliér XXL - Herbář - 6 projektů ze suchých květin