Adventní kalendář ALBI

Adventní kalendář

179 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Adventní kalendář od předního výrobce ALBI - tento artikl nakupujte v jedinečné akci za 179 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 8590228040350
Do obchodu

Popis

ALBI

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Adventní kalendář od firmy ALBI - toto zboží zakoupíte v perfektní akci za 179 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Čekání na Vánoce a dárky může dětem připadat nekonečné. Zkraťte jim dobu adventu s Adventním kalendářem z edice Kouzelné čtení, který jim pomůže s odpočítáváním posledních dnů do Vánoc.

Kalendářem je provede dědeček se svou vnučkou Anetkou, kteří pozorují dění před Štědrým dnem. Poodhalí dětem zajímavé informace z období adventu, pobaví je pohádkou, zazpívají si koledu, poslechnou si povídání o vánočních tradicích. A co víc - každý den na děti čeká zábavný úkol.

Na své si přijde díky rozmanitosti úkolů každý. A než se dítko naděje, bude otevírat poslední okénko.

Adventní kalendář obsahuje přes 300 zvuků a textů.

Namluvili Vladimír Kudla, Lukáš Příkazký, Vendula Fialová a Linda Křišťálová.

Audio soubor k Adventnímu kalendáři je zdarma ke stažení zde.

 

UPOZORNĚNÍ - NEFUNGUJE SAMOSTATNĚ BEZ ALBI TUŽKY!

Interaktivní mluvící produkty (knihy, hry, puzzle, samolepky atd.) z edice Kouzelné čtení nefungují samostatně - k plné funkčnosti je potřeba elektronická Albi tužka. Albi tužka není součástí produktu - je nutné ji zakoupit zvlášť v sekci Kouzelné čtení - Sady s tužkou.

Další popis produktu Adventní kalendář

  • Název: Adventní kalendář
  • Cena: 179 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228040350
  • ID produktu: 35551
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users