Zvířátko na skateboardu - včelka Toys Group

Zvířátko na skateboardu - včelka

132 Kč

Perfektní Zvířátko na skateboardu - včelka se známou značkou Toys Group - tento hit můžete získat za hustou cenu 132 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad dva a půl tisíce nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Toys Group

Jasný hit, Zvířátko na skateboardu - včelka s osvědčenou značkou Toys Group - tento artikl se na vás těší za bombastickou cenu 132 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Zvířátko na skateboardu je půvabná hračka, se kterou děti při hře zažijí skvělou zábavu. Jak se patří na jízdu na skateboardu, hračka po natočení jezdí slalomem. Jasné barvy a veselá tvářička zvířátka jistě zájmu každé dítě. Hračku může honit, snažit se ji chytit nebo uspořádat malé závody. Cena je za 1 ks. Nakolik je více barevných kombinací, barva vybraného zvířátka se dodává náhodným výběrem.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr hračky:

délka: 8cm
šířka: 8,5 cm
výška: 10 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users