Žehlící prkno se žehličkou - zelená Toys Group

Žehlící prkno se žehličkou - zelená

159 Kč

Tohle si zamilujete: Žehlící prkno se žehličkou - zelená populárního výrobce Toys Group - tento artikl nepropásněte s VIP slevou pro každého za 159 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad dva a půl tisíce nezaplatíte ani korunu za dopravu. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Produkt osvědčený zákazníky, Žehlící prkno se žehličkou - zelená od známého výrobce Toys Group - tento produkt objednáte při právě probíhající akci za 159 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Žehlící prkno se žehličkou je pěkná a jednoduchá hračka pro děti, které rádi napodobují maminku při domácích pracích. Sada obsahuje žehličku, žehlící prkno a doplňky. Je vyrobena z plastového materiálu, ktrerý je zdravotně nezávadný. Sada se vyznačuje širokou barevností. Varianty jsou určeny podle barvy žehlicího prkna. Barva žehličky nemusí být stejná jako barva žehličky na obrázku.

Hračka není vhodná pro děti do 3 let.

Rozměr žehlící desky:

délka: 38 cm
šířka: 13,5 cm
výška: 8 cm

Rozměr žehličky:

délka: 15 cm
šířka: 7 cm
výška: 9 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce