Vtech Moje první zpívánková knížka VTECH

Vtech Moje první zpívánková knížka

599 Kč

Výjimečné zboží, Vtech Moje první zpívánková knížka od kvalitní značky VTECH - tento artikl čeká na vás při likvidaci skladu za nepřekonatelných 599 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 3417761383285
Do obchodu

Popis

VTECH

Top produkt, Vtech Moje první zpívánková knížka od firmy VTECH - toto zboží si můžete objednat extra výhodně za 599 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí.
Knížka obsahuje čtyři známé dětské písničky. Snadným otáčením stránek si dítě snadno vybírá, pro něj, tu nejzajímavější melodii a písničku. Snadným otáčením stránek si vaše dítě snadno vybírá, pro něj, tu nejzajímavější melodii a písničku. Zkuste zapojit vaši fantazii a vyprávějte vašemu dítěti ke každému obrázku svůj příběh. Pomůže mu to poznávat krásy mateřského jazyka přímo od svých nejbližších.

Další popis produktu Vtech Moje první zpívánková knížka

  • Název: Vtech Moje první zpívánková knížka
  • Cena: 599 Kč
  • Výrobce: VTECH
  • EAN: 3417761383285
  • ID produktu: 620805
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce