Velké Hasičské vozidlo s příslušenstvím Toys Group

Velké Hasičské vozidlo s příslušenstvím

489 Kč

Neodoláte: Velké Hasičské vozidlo s příslušenstvím od top značky Toys Group - tento produkt posíláme s úžasnou cenovkou 489 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Při objednávce nad 2500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: Ramiz
Do obchodu

Popis

Toys Group

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Velké Hasičské vozidlo s příslušenstvím od oblíbené společnosti Toys Group - tento produkt prodáváme levně za 489 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tisíc pětset, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Velké Hasičské vozidlo s uzamykatelným kontejnerem s příslušenstvím potřebným pro každého budoucího hasiče se určitě bude líbit každému malému chlapci. Na autě se nachází červené tlačítko, kterým se aktivují světelné a zvukové signály, jako je blikající modro červené světlo majáku a zvuk sirény, startování motoru a troubení. Hračka má ručku na přenášení. Celá souprava se vyznačuje živými barvami a estetickým výkonem. Auto je vybaveno 4 kusy baterií typu AG, které jsou součástí balení.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Souprava obsahuje:

Baterka (rozměr: cca 12 cm x 4 cm),
Píšťalka (rozměr: cca 4,5 cm x 2 cm),
Hasicí přístroj (rozměr: cca 12 cm x 3 cm)
2 x vysílačky (rozměr: cca 12,5 cm x 4 cm),
Odznak o průměru asi 6 cm,
Krumpáč a sekerka (rozměr: cca 10 cm x 5 cm).

Rozměry hasičského auta:

délka: cca 34 cm,
šířka: cca 13 cm
výška: cca 17 cm,

Rozměr balení:

délka: 35 cm
šířka: 14,5 cm
výška: 24 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce