Vaňka - kývající panenka se zvonkem - růžová Toys Group

Vaňka - kývající panenka se zvonkem - růžová

155 Kč

Jasný hit, Vaňka - kývající panenka se zvonkem - růžová pocházející od značky Toys Group - tento produkt doručujeme ve výprodejové akci za 155 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Toys Group

Udělejte si radost: Vaňka - kývající panenka se zvonkem - růžová s jakostní značkou Toys Group - tento produkt koupíte za hustou cenu 155 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Barevná kývající panenka Vaňka je vzdělávací hračka ve velmi pěkných, atraktivních a poutavých barvách. Hračka představuje bábušku, která má tvar bubliny. Každá z nich má krásný smajlík a barevné šaty. Během hry se bublina otočí a bábuška houpe. Celá se točí kolem své osy a z břicha zní fantastický zvonek. Živé barvy a textura materiálu, ze kterého je hračka vyrobena, přinese během dětských her hodně zábavy.Hračka je vhodná pro děti od 6 měsíců.Díky hře s veselou hračkou si dítě procvičuje:Rozlišení tvarů a barevRozvoj fantazie a smyslůMotorické dovednosti,Zvuky - to vše bude mít pozitivní vliv na sluch a zrak dítěte.Velikost hračky je: 11 cm x 9 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce