Únikovka Junior - Uvězněni ve vesmíru ALBI

Únikovka Junior - Uvězněni ve vesmíru

179 Kč

Perfektní Únikovka Junior - Uvězněni ve vesmíru od známé značky ALBI - tento produkt dodáváme v neopakovatelné akci za 179 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 9788088317456
Do obchodu

Popis

ALBI

Špičkové zboží, Únikovka Junior - Uvězněni ve vesmíru s osvědčenou značkou ALBI - tento produkt objednáte s VIP slevou pro každého za 179 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Tvůj věrný parťák robot Portík tě právě teleportoval do roku 3144. Tým astronautů na průzkumné misi přestal podávat hlášení a panuje podezření, že za tím stojí obyvatelé planety Hyena. Za pár okamžiků už bude pozdě! Tvůj úkol? Pomoci členům posádky, bezpečně je dopravit zpět na jejich planetu a uniknout dřív, než se časoprostorová brána uzavře.

Populární karetní dospělácké únikovky jsme uzpůsobili do knih pro naše juniorské děti. Knihy jsou pro děti přijatelnou a přehlednou formou pro hraní únikové hry.

Kniha Únikovka Junior - Uvězněni ve vesmíru je plná hádanek, které mohou děti luštit samy ale i s rodinou či kamarády. Nepotřebují k tomu žádné konkrétní znalosti. Klíčem k úspěšnému vyluštění hádanek je nejen logické myšlení a týmová práce, tak i udržení pozornosti a schopnost dělat rozhodnutí.

Na útěk (rozluštění hádanek) budou mít děti 30, respektive 60 minut, podle zvolené úrovně obtížnosti, stejně jako je tomu v únikových hrách pro dospělé.

Součástí knihy jsou i nápovědy a řešení. Obavy z náročnosti a případné nevyluštění nejsou na místě. Robot Portík je vždy připraven poradit.

Upozornění: Kniha obsahuje i vystřihovací prvky, které pomáhají při plnění úkolů a rébusů. Jedná se tak o jednorázovou hru. Ale o to lepší zážitek budou děti z únikovky mít!

Další popis produktu Únikovka Junior - Uvězněni ve vesmíru

  • Název: Únikovka Junior - Uvězněni ve vesmíru
  • Cena: 179 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 9788088317456
  • ID produktu: 30713
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users