Twist voskovky - Crayola ALBI

Twist voskovky - Crayola

62 Kč

Hit z katalogu: Twist voskovky - Crayola od kvalitní značky ALBI - tento artikl nakupujte ve výprodejové akci za 62 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: 8590228032751
Do obchodu

Popis

ALBI

Diskontní Twist voskovky - Crayola s pečetí kvality ALBI - tento produkt dodáváme v jedinečné akci za 62 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Už se těšíte na svoji objednávku?

Voskovky jsou nezbytnou součástí základní výbavy každého umělce. Tyto jednoduché barevné předměty mají tu neuvěřitelnou schopnost, že rozpoutají nespočet hodin plných kreslení, tvoření a vymýšlení. Mozek si tak odpočine od stereotypu a od každodenních starostí a přepne se do režimu kreativity.

Voskovky Crayola vydrží až o 35 % déle než obyčejné voskovky. Můžete tak více času strávit nad svým uměleckým dílem a jeho zdokonalováním.

Voskovky Crayola jsou vhodné i pro děti od 3 let. Nadchnou je svými pestrými barvami a tak je bude těžké od papíru odtrhnout. Ve výtvarnickém kufříku dětí si tak jistě najdou své místo. Voskovky jsou navíc 100% vypratelné a tak se nemusíte děsit, když papír děti přestane bavit nebo jim bude málo. Pomocí mýdla a teplé vody je snadno smyjete z většiny povrchů.

Voskovky jsou vhodné pro školní projekty dětí i na domácí kreslení.

Balení obsahuje 12 ks vysouvacích voskovek, které není potřeba strouhat.
Rozměry: 12,5 cm × 20 cm × 1,2 cm.

Další popis produktu Twist voskovky - Crayola

  • Název: Twist voskovky - Crayola
  • Cena: 62 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228032751
  • ID produktu: 71183
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users