Tut Tut - Hasiči VTECH

Tut Tut - Hasiči

299 Kč

Váš oblíbený produkt, Tut Tut - Hasiči s osvědčenou značkou VTECH - tento hit můžete pořídit v husté akci za 299 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: 3417761198285
Do obchodu

Popis

VTECH

Váš oblíbený produkt, Tut Tut - Hasiči od společnosti VTECH - tento produkt máte po jednoduché objednávce v časové omezené slevě za 299 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.
Autíčka Tut Tut jsou dokonalá malá autíčka přesně padnoucí do malých dětských ručiček! Mluvící autíčko od Vtech. Autíčko z oblíbené série ""Autíčka Tut Tut"". Komunikuje s dětmi. Lze používat s dráhami Tut Tut nebo i samostatně. Při hře s dráhami pro autíčka Tut Tut, komunikuje pomocí ""chytrých bodů"", Smartpoint, které jsou umístěné na různých místech dráhy. Všechny dráhy lze spolu propojovat. Každé autíčko mluví jiným hlasem, používá rozdílná slova, fráze i zazpívá jinou písničku. No prostě spousta a spousta skvělé zábavy!

Další popis produktu Tut Tut - Hasiči

  • Název: Tut Tut - Hasiči
  • Cena: 299 Kč
  • Výrobce: VTECH
  • EAN: 3417761198285
  • ID produktu: 620816
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users