Terč se šipkami a míčem - B Toys Group

Terč se šipkami a míčem - A

132 Kč

Příjemné pocity navazující Terč se šipkami a míčem - A oblíbené značky Toys Group - tento hit naleznete v časové omezené slevě za 132 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pětset. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: Maxy-7055/MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Kvalitní Terč se šipkami a míčem - A od top značky Toys Group - tento hit snadno najdete za skvělou cenu 132 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Terč na šipky je dokonalá hračka, která trénuje přesnost a vizuální koordinaci. Terč pro děti může být zavěšen kdekoli. Děti, které právě začínají své dobrodružství se šipkami, mohou stát blíže a při zvyšování svých dovedností jít dozadu. Terč byl vyroben tak, aby míče a šipky dokonale držel a tak i při slabém hodu míč nespadne z terče.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Průměr třecím je 35,5 cm Sada obsahuje:Terč na suchý zip2 šipky2 míčkyVynikající hračka, která pomáhá dětem zdokonalovat přesnost a zručnost od raného věku. Šipky pro děti je speciální zjednodušená hra, založená na tradičním terči pro dospělé. Zde však nejsou žádné nebezpečné prvky a je třeba tolik přesnosti, aby šipka zůstala na trčí. Tento terč bude ideální jako první hra tohoto typu pro dítě.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce