Stavebnice - konstrukční sada 603 ks Toys Group

Stavebnice - konstrukční sada 603 ks

456 Kč

Tradiční bestseller, Stavebnice - konstrukční sada 603 ks originální od labelu Toys Group - tento hit naleznete ve slevové akci za 456 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 2500 Kč a víc! Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: IK - KX7477
Do obchodu

Popis

Toys Group

Perfektní Stavebnice - konstrukční sada 603 ks s osvědčenou značkou Toys Group - tento produkt máte za pár kliknutí extra levně za 456 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Stavebnice - konstrukční sada 603 ks je fantastická kreativní stavebnice, která osloví každé dítě. Sestává z barevných plastových houbiček, které se vkládají do perforované podložky. Součástí soupravy jsou i barevné šňůrky, které lze překládat otvory. Houbičky i šňůrky mohou být požity na vytváření různých obrázků, kde jediným omezením je pouze představivost dítěte a počet prvků v sadě. Při hře stráví děti mnoho hodin skvělé zábavy. Celá sada je vyrobena z plastu.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Hraní s kostkami u dítěte: procvičuje manuální dovednosti, koncentraci cvičení, vizuální koordinaci a zároveň rozvíjí představivost a kreativitu

Souprava obsahuje:

Houbičky různých velikostí
4 desky, které lze navzájem zakládat
4 obrázky
10 tkaniček v různých barvách

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce