Sportovní puška na kulky se zaměřovačem Toys Group

Sportovní puška na kulky se zaměřovačem

322 Kč

Top produkt, Sportovní puška na kulky se zaměřovačem s proslulou značkou Toys Group - tento produkt nabízíme za bombastickou cenu 322 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Tohle si zamilujete: Sportovní puška na kulky se zaměřovačem od známé značky Toys Group - toto zboží si můžete zakoupit v sezónní slevě za 322 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

I velký kluci se rádi zahrají na vojakov. Športová puška na kulky se zaměřovačem je určena pro starší věkovou kategorii, jelikož se jedná o zbraně, které vystřelují kulky. Jde už o sportovní střelbu, při které se doporučuje dodržovat několik bezpečnostní předpisy. Je vyrobena z tvrzeného plastu. Kuličky se vsype do zásobníku z vrchu. Natahuje se zatažením pačky na pravé straně pušky do zadu. Ne násilně, aby nedošlo k poškození pružiny.Súčasťou pušky je zaměřovač se světelným paprskem. Baterie jsou součástí balení. Nedoporučuje se používat jiné kulky než ty, které doporučuje výrobce. Hračka je vhodná pro děti od 14 let.Délka pušky: 45 cmBezpečnostní podmínky: nikdy nemířit zbraň směrem k jiným lidem a zvířatům! nikdy nemířit na oči a tvář! nestřílet na krátkou vzdálenost směrem na tvrdé povrchy z důvodu možnosti odražení kulky! zabránit odražení kulek! pokaždé, když se doplňuje zásobník, je třeba stisknout tlačítko spouště až na doraz pro případ, že kulka zůstala v mechanismu! nepoužívat zbraň na veřejných místech a držet ji mimo dosah malých dětí! doporučuje se používat ochranné brýle během střelby.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce