Souprava malého reportéra Toys Group

  Souprava malého reportéra

288 Kč

Dnes je tady pro vás   Souprava malého reportéra populárního výrobce Toys Group - tento artikl musíte mít v bombastické akci za 288 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 2500 Kč, neplatíte poštovné. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Výrobce: 
SKU: RA-ZDZ.HK3011
Do obchodu

Popis

Toys Group

Vaše oblíbené zboží,   Souprava malého reportéra od firmy Toys Group - tento produkt posíláme v perfektní akci za 288 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Úloha žurnalistiky je nenahraditelná. Je třeba, aby reportéři informovali všech o tom, co se děje v našem okolí. Souprava malého reportéra je důležitá pomůcka pro zachycení těchto události. Tato souprava ti pomůže stát se uznávaným reportérem.

Souprava obsahuje:

mikrofon
kamera
identifikační karta reportéra

Kamera je vybavena světelným a zvukovým efektem a meléodiami. K funkčnosti kamery jsou potřeba 3 ks baterií typu AA 1,5V - nejsou součástí balení.

Rozměry:

mikrofon: 17 cm
kamera: 18 cm x 12 cm x 14 cm / délka x šířka x výška

Rozměr balení:

délka: 29 cm
šířka: 13,5 cm
výška: 17,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce