Policejní nákladní letadlo s auty Toys Group

Policejní nákladní letadlo s auty

779 Kč

Limitovaná edice produktu Policejní nákladní letadlo s auty od oblíbeného výrobce Toys Group - toto zboží si můžete objednat za mimořádně nízkou cenu 779 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 5903039704107
Do obchodu

Popis

Toys Group

Unikátní Policejní nákladní letadlo s auty pocházející od značky Toys Group - tento produkt obchodujeme v časové omezené slevě za 779 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. Už se těšíte na svoji objednávku?

Policejní nákladní letadlo s auty je sada určená pro všechny kluky, kteří obdivují práci policistů a při hře vymýšlejí různé zásahové akce. Letadlo, jako skutečné nákladní letadlo, má na ocase rampu, která umožňuje vjezd vozidel. Otevírá se také z boku, aby se usnadnilo manévrování aut uvnitř. A nezapomeň ani na důstojníků. Pro ně je připraven tradiční vstup po schodech. Je to hračka, která umožní přepravit celou potřebnou techniku ​​a potřebných lidí na vzdálené místo akce. Celá sada je vyrobena z plastu.Souprava obsahuje:Nákladní letadlo3 policejní auta / obrněný transportér s žebříkem a vodním dělem, policejní nákladní automobil používaný pro přepravu útočného týmu nebo vězňů, policejní městské auto7 dopravních značekLetadlo je vybaveno 4 tlačítky, přičemž každé tlačítko je zodpovědné za jiný zvukový signál, který je velmi realisticky se signálem vysílaným skutečnými službami.Stisknutím tlačítka se nejen spustí zvuk ale také se rozsvítí blikající LED diody umístěné na křídlech a pod kokpitem. K funkčnosti zvukových a světelných efektů jsou potřeba 3 ks baterií typu AA 1,5 V - nejsou součástí balení.Na vrchu hračky je praktická rukojeť, která usnadňuje otevírání a přenášení letadla. Křídla letadla jsou odnímatelné, takže zabírají méně místa. Letadlo i vozidla jsou vybavena koly, aby se mohli snadno dostat na místo působení.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Rozměry:letadlo: 30 cm x 25 cm x 14 cm / délka x šířka x výškaauta: cca 7,5 cm x 2,5 cm x 2,5 cm / délka x šířka x výškavýška značek: 5 cmRozměr balení:délka: 41,5 cmšířka: 31,5 cmvýška: 14 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce