Pohádkové divadlo - Farma

449 Kč

Zákazníky doporučované zboží, Pohádkové divadlo - Farma od firmy ALBI - tento produkt nabízíme v neopakovatelné akci za 449 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli.

Výrobce: 
SKU: 8590228028099
Do obchodu

Popis

ALBI

V akci je Pohádkové divadlo - Farma pocházející od značky ALBI - tento produkt objednáte v časové omezené slevě za 449 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Pohádkové divadlo z koncepce Kvído je opravdové divadlo s rekvizitami, dřevěnými komponenty, kulisami a 4 kostkami, které rozehrají napínavý dobrodružný příběh podle fantazie dětí.
Hra se dětem nikdy neomrzí, protože vyprávění příběhů je pokaždé jiné podle jejich fantazie.

Dětská hra Pohádkové divadlo u dětí rozvíjí slovní zásobu a komunikaci, kreativní myšlení, prostorovou orientaci, vlastní fantazii i vzájemnou spolupráci.

Jak se Pohádkové divadlo od Kvída hraje? Hráči postaví divadlo s kulisami a několika doplňujícími rekvizitami. Nejmladší hráč hodí třemi kostkami a určí, které postavy budou hrát v jeho příběhu a 4. akční kostka představuje, jaká akce se v příběhu odehraje, např. pirát schová poklad nebo princ běží k drakovi, aby s ním bojoval apod. Dítě začíná vyprávět příběh dle vlastní fantazie. Řekne první dvě věty a předá kostky dalšímu hráči, který pokračuje v příběhu a hodem kostkami přidá další postavy. Hra končí po dohodě hráčů, až je příběh dokončený.

Hry Pohádková divadla obsahují: dřevěnou základnu složenou ze 2 částí, oboustranné pozadí, 22 postav a rekvizit, 4 kostky a pravidla.

Více informací najdete na www.kvido.cz.

Další popis produktu Pohádkové divadlo - Farma

  • Název: Pohádkové divadlo - Farma
  • Cena: 449 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228028099
  • ID produktu: 75416
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users