Playgro - Multfunkční hudební nástroj lvíček

Playgro - Multfunkční hudební nástroj lvíček

549 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Playgro - Multfunkční hudební nástroj lvíček s trendy značkou - toto zboží si můžete koupit v časové omezené slevě za 549 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Výrobce: 
SKU: 9321104855084
Do obchodu

Popis

Tradiční bestseller, Playgro - Multfunkční hudební nástroj lvíček s jakostní značkou - tento artikl nakupujte s výjimečnou slevou za 549 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.
Muzikální hračka s různými aktivitami pro učení. Po zmáčknutí velkého tlačítka uslyšíte různé melodie. Můžete sledovat i světelné efekty. Na poslech je 20 různých písniček a zvuků. Hračka rozvíjí jemnou motoriku, sluch a zrak. Krásné zářivé barvy. Roztočte kuličku a pozorujte, jak se točí. Obsahuje 3 × 1,5 V AA baterie. Od 12 měsíců Navrženo v Austrálii.

Další popis produktu Playgro - Multfunkční hudební nástroj lvíček

  • Název: Playgro - Multfunkční hudební nástroj lvíček
  • Cena: 549 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 9321104855084
  • ID produktu: 616552
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users