Playgro - Můj první xylofon

Playgro - Můj první xylofon

399 Kč

Hit poslední doby, Playgro - Můj první xylofon od oblíbeného výrobce - tento artikl je tady pro vás při právě probíhající akci za 399 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: 9321104863898
Do obchodu

Popis

Udělejte si radost: Playgro - Můj první xylofon populárního výrobce - tento artikl je v tuhle chvíli v perfektní akci za 399 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům.
První hudební nástroj pro vaše dítěOblíbený hudební nástroj zlepšuje dětskou motoriku, zároveň rozvíjí hudební sluch a smysl pro rytmus. Playgro xylofon je vyroben z kva­litního a pevného materiálu. Děti potěší veselé barevné provedení. Díky xylofonu může zažívat spoustu zábavy při objevování nových melodií a rytmů. Duhový xylofon je ideální nástroj pro hudební výchovu. Dva způsoby hry. Dítě muže vyťukávat první tóny na klávesy a nebo pomocí paličky.

Další popis produktu Playgro - Můj první xylofon

  • Název: Playgro - Můj první xylofon
  • Cena: 399 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 9321104863898
  • ID produktu: 621256
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce