Partnerské hrátky ALBI

Partnerské hrátky

539 Kč

Váš oblíbený produkt, Partnerské hrátky od kvalitního výrobce ALBI - toto zboží si můžete nechat doručit v časové omezené slevě za 539 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 8590228023292
Do obchodu

Popis

ALBI

Exkluzivní Partnerské hrátky s trendy značkou ALBI - tento artikl se na vás těší v jedinečné akci za 539 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Žena a muž se odpradávna navzájem přitahují. Ale jak docílit toho, aby tento vztah byl v rovnováze? Pro harmonický vztah potřebujete především štěstí, lásku a sex. Samozřejmě najdeme i jiné proměnné, jako je zdraví, porozumění, toleranci a mnoho dalších. Nicméně tato hra je o těchto třech prvních proměnných.

Každý je někdy stydlivý, nebojácný a někdy romantik. Odhalte v sobě dračici nebo tygra. Běžné partnerské hrátky v bytě nebo domě se stanou originálními a žhavými, když budete plnit různě odvážné úkoly tématické pro danou místnost v bytě/domě. Co se stane, pokud se potká stydlivka s tygrem? Na všechny otázky vám odpoví hra Partnerské hrátky. Jen pozor na Kazifucka!!!

Hra obsahuje: 125 karet úkolů, 36 charakterových karet, 30 karet náhody, 6 figurek postav, figurku Kazifucka, hrací kostku, přesýpací hodiny, herní plán a pravidla.

Další popis produktu Partnerské hrátky

  • Název: Partnerské hrátky
  • Cena: 539 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 8590228023292
  • ID produktu: 83080
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users