Ovoce na krájení Toys Group

Ovoce na krájení

155 Kč

Jasný hit, Ovoce na krájení od značky Toys Group - tento hit snadno najdete ve výhodné akci za 155 Kč. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: TD-00850006
Do obchodu

Popis

Toys Group

Perfektní Ovoce na krájení od známého výrobce Toys Group - tento artikl musíte mít za bombastickou cenu 155 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Každé malé dítě chce pomoci své mamince nebo tatínkovi v kuchyni. Někdy nám chybí představa o tom, co můžeme dát svému dítěti na hraní. Pomocí této ovocné sady s nožem na krájení se může dítě zapojit do prací v kuchyni, aniž jsme měli obavy, že si ublíží. Protože sada obsahuje i dort se svíčkami, rychle umí připravit svou narozeninovou oslavu. Hrou se dítě může zábavnou formou snadno naučit základy a pravidla bezpečného vaření a zároveň tráví čas v kuchyni spolu s rodičem. Souprava je vyrobena z vysoce kvalitního plastu.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Ovocná sada obsahuje:

nůž
deska
6 ks ovoce

Rozměr:

deska: cca.13 cm x 7,5 cm / délka x šířka
délka nože: cca. 14 cm
ovoce: cca. 4-11 cm

Rozměr balení:

délka: 18 cm
šířka: 6,5 cm
výška: 23 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce