Nálepky na stěnu - metr se zvířátky Toys Group

Nálepky na stěnu - metr se zvířátky

117 Kč

Trendy Nálepky na stěnu - metr se zvířátky od oblíbené společnosti Toys Group - tento artikl nepropásněte za skvělou cenu 117 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 1500 Kč, neplatíte poštovné. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4Leaders -
Do obchodu

Popis

Toys Group

Neodoláte: Nálepky na stěnu - metr se zvířátky od originálního výrobce Toys Group - tento artikl je v tuhle chvíli ve slevové akci za 117 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 1500 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Nálepka na zeď - metr se zvířátky potěší hlavně rodičů, kterí rádi sledují, jak jim jejich dítě roste. Díky němu si mohou jednoduchým způsobem zaznamenávat, kolik dítě měřilo v určitém věku. Zároveň svým vzorem nálepka oživí místnost, ve které se nalepí. Obrázek tvoří strom s veselými zvířátky. Použít lze na stěnu, dveře, nábytek (nejvíce vynikne na bílém nebo bledém povrchu). Samolepku můžete odstranit bez poškození a opakovaně použít.

Doporučujeme začít lepit metr zdola nahoru, postupovat přes jednotlivé větve a na závěr lepit zvířátka a čísla. Meter začněte lepit ve výšce 70 cm od země. Postupujte podle čísel, aby na sebe jednotlivé části správně navazovaly.

Nálepka se může nalepit na jakýkoliv hladký a očištěný povrch, jak na hladkou stěrku, tapetu, dlaždice, dřevo, kov i sklo.
Rozměr: cca 112 cm x 65 cm
Je odnímatelná, dá se odlepit bez poškození
Materiál: PVC
Měřítko: od 70 cm do 170 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce