Nákladní auto s policejními auty Toys Group

Nákladní auto s policejními auty

699 Kč

Tohle si zamilujete: Nákladní auto s policejními auty co odebíráme od výrobce Toys Group - toto zboží si můžete koupit za mimořádně nízkou cenu 699 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 5903039704077
Do obchodu

Popis

Toys Group

Zákazníky doporučované zboží, Nákladní auto s policejními auty s proslulou značkou Toys Group - tento hit naleznete za perfektní cenu 699 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Neplaťte jinde víc než musíte.

Velké modré nákladní vozidlo, které přepravuje policejní auta je určeno pro všechny kluky, kteří obdivují práci policistů a při hře vymýšlejí různé dobrodružné akce. Součástí soupravy jsou 6 kovové auta, která dokonale reprodukují skutečné policejní vozidla. Nákladní vozidlo na 6 velkých kolech efektivně zvládne jakýkoliv typ povrchu. Otevírá se ze dvou stran, prize na každé straně je možné umístit 6 aut. Velké průhledné dveře se mohou zavřít malým zámkem. Díky tomu nebudou auta během jízdy vypadávat z vozidla. V zahajovací střeše jsou dvě plastové desky na blokování dveří tak, aby se během hry nezavíraly.Celá sada je vyrobena z plastu.Včetně 6 kovových vozidel:Auto s výsuvným žebříkemMěstské pick-up autoAuto s velkým hákem, nezbytné při nehodáchObrněný transportér S.W.A.T. s vodním dělem, který se točí 360 stupňůTerénní auto S.W.A.T.policejní autoHračka je vhodná pro děti od 3 let.Rozměry:nákladní auto: 36 cm x 10 cm x 15 cm / délka x šířka x výškaauta: cca 8 cm x 3 cm x 4 cm / délka x šířka x výškavýška značek: 5 cmRozměr balení:délka: 40,5 cmšířka: 12,5 cmvýška: 18,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce