My Little Pony poník s kamarádem a doplňky Hasbro

My Little Pony poník s kamarádem a doplňky

349 Kč

Dnes je tady pro vás My Little Pony poník s kamarádem a doplňky s jakostní značkou Hasbro - tento produkt obchodujeme téměř zdarma za 349 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 5010993359660
Do obchodu

Popis

Hasbro

Špičkové zboží, My Little Pony poník s kamarádem a doplňky s pečetí kvality Hasbro - tento produkt nabízíme ve slevové akci za 349 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tisíc pětset a dopravu NEPLATÍTE. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.
Připravte se na hru s těmito pohyblivými figurkami poníků! Tyto figurky poníků pohybují nohama po stisku tlačíka. Připravte si scénu pomocí doplňků, aby mohl poník Applejack na jablíčka, poník Fluttershy na květiny a poník Rainbow Dash předvést své vítězné kopnutí. Můžete si také naskenovat kód svého poníka a odemknout další zábavné vlastnosti v aplikaci My Little Pony! Sortiment tří figurek poníků: Applejack, Fluttershy a Rainbow Dash. Každá se prodává zvlášť.

Další popis produktu My Little Pony poník s kamarádem a doplňky

  • Název: My Little Pony poník s kamarádem a doplňky
  • Cena: 349 Kč
  • Výrobce: Hasbro
  • EAN: 5010993359660
  • ID produktu: 615674
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users