Mega Bloks MT důl v modré hoře Mattel

Mega Bloks MT důl v modré hoře

569 Kč

Ve slevě je Mega Bloks MT důl v modré hoře pocházející od značky Mattel - tento artikl musíte mít v jedinečné akci za 569 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pětset. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: 887961568226
Do obchodu

Popis

Mattel

Produkt osvědčený zákazníky, Mega Bloks MT důl v modré hoře od kvalitního výrobce Mattel - tento produkt nabízíme v časové omezené slevě za 569 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.
Užijte si den plný zábavy a týmové práce v dole Modrá Hora s Mašinkou Tomášem a Záludňáky! Všichni malí fanoušci Tomáše budou z nového dobrodružství na ostrově Sodor nadšení! Nejprve sestavte důl, pak naložte kameny do zásobníku a nakloňte ho tak, aby se kameny skutálely do vlečky Záludňáka. Poté můžete s Tomášem a Záludňákem převést vytěžené kameny na jiné místo na ostrově Sodor. Kostky perfektně padnou do malých dětských ručiček. Hračku je možné kombinovat s ostatními skládacími sety Mašinka Tomáš a jeho přátelé od Mega Bloks®. Sesbírejte je všechny a postavte si své velké dobrodružství na ostrově Sodor. Sada obsahuje snadno sestavitelnou mašinku Tomáše, Záludňáka a skládací kamenolom v Modré hoře.

Další popis produktu Mega Bloks MT důl v modré hoře

  • Název: Mega Bloks MT důl v modré hoře
  • Cena: 569 Kč
  • Výrobce: Mattel
  • EAN: 887961568226
  • ID produktu: 622616
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users