Lékařská souprava růžová Toys Group

Lékařská souprava růžová

205 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Lékařská souprava růžová originální od labelu Toys Group - tento produkt doručujeme za perfektní cenu 205 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Při objednávce nad 2500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Výrobce: 
SKU: RA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Není proč váhat, Lékařská souprava růžová od značky Toys Group - tento hit naleznete extra levně za 205 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Přejeme vám příjemné nakupování.

Hra na lékaře je skvělý způsob, jak naučit vaše dítě pomáhat druhým a také způsob, jak ho zbavit strachu z lékaře. Skutečným zážitkem pro Vaše dítě bude, když bude muset vyšetřit nemocného medvídka nebo panenku a připravit mu lék. Souprava je vynikající vzdělávací hračka, která rozvíjí fantazii a zručnost Vašich detí.Lekárska souprava má zvukové a světelné efekty. Když dítě přiloží stetoskop na tělo, slyšet tlukot srdce a bliká červené srdce. Po umístění hrotu teploměru na tělo zasvítí červené srdce s teplotou 37 stupňů Celsia. Hračka je napájena 2 x AG13 bateriemi (jsou součástí balení) + 2AG10 (jsou součástí balení).

Obsah a rozměry soupravy:

Stetoskop: cca 49 cm x 14 cm,
Teploměr: cca 12 cm x 3 cm,
Tlakoměr s pumpou dlouhou přibližně 40 cm,
Stříkačka: cca 10 cm x 4,5 cm,
Otolaryngologický otoskop pro uši a nos: cca 12,5 cm x 4,5 cm,
Odkapávací stojánek dlouhý cca 23 cm,
Kapátko: cca 9 cm x 4 cm,
Nádoba na léky: cca 8 cm x 3 cm,
Láhev na horkou vodu: cca 8,5 cm x 5,5 cm,
2 x tabletky: cca 5,5 cm x 2,5 cm.

Rozměr balení:

délka: 23 cm
šířka: 4,5 cm
výška: 28 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users