Konstrukční kreativní stavebnice Toys Group

Konstrukční kreativní stavebnice

387 Kč

Neodoláte: Konstrukční kreativní stavebnice pocházející od značky Toys Group - tento artikl doporučujeme po zlevnění za 387 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník.

Výrobce: 
SKU: 1401404417903
Do obchodu

Popis

Toys Group

Špičkové zboží, Konstrukční kreativní stavebnice s pečetí kvality Toys Group - tento hit můžete sehnat za jedinečnou cenu 387 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Konstrukční kreativní stavebnice, která obsahuje 80 dílů, umožní každému mladému projektantovi stavět úžasné budovy, vozidla a stavby. Vše, co k tomu potřebuje, je nadšení a krativita. Základem stavebnice je systém otvorů nacházejících se v hlavních konstrukčních prvcích, ke kterým se připojují další části barevnými šrouby. Kreativní kostky umožní dětem rozvíjet prostorovou fantazii, manuální dovednosti a koordinaci. Stavebnice při hře poskytne dětem dlouhé hodiny skvělé zábavy. Kostky a nářadí jsou vyrobeny z kvalitního plastu.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Sada obsahuje:

Různé délky desek
kola
Šrouby
2 x klíč
Šroubovák
Kladivo
Hasák
Obrázkové návody

Rozměry kostek:

Dlouhá deska: 12 cm x 2 cm x 1 cm
Krátká deska: 7,5 cm x 2 cm x 1 cm
Sloupek: 15 cm x 3 cm x 3 cm
Kolo: 4 cm x 1 cm

Rozměr balení:

délka: 48 cm
šířka: 4,5 cm
výška: 30 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce