Koník Pony s hřívou se světlem a zvukem Toys Group

Koník Pony s hřívou se světlem a zvukem

309 Kč

Poctivý výrobek, Koník Pony s hřívou se světlem a zvukem od výrobce Toys Group - toto zboží zakoupíte při právě probíhající akci za 309 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 5902734397911
Do obchodu

Popis

Toys Group

Top produkt, Koník Pony s hřívou se světlem a zvukem co odebíráme od výrobce Toys Group - toto zboží si můžete zakoupit s úžasnou cenovkou 309 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Krásný koník Pony s dlouhou barevnou hřívou se světlem a zvukem je okouzlující koník připraven poskytnout dětem velkou zábavu a nezapomenutelné chvíle při hře. Při hře s koníkem se přesune do světa pohádek a fantazie. Při stisknutí mechanismu na břiše poníka se ozve cval poníka doprovázen hudbou a světelným efektem. Baterie jsou součástí balení Koník Pony má otáčecí hlavu a je vyroben z tvrzeného plastu.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Rozměr koníku:délka: 14 cmšířka: 7 cmvýška: 20 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce