Kniha Zvířátka v ZOO ALBI

Kniha Zvířátka v ZOO

359 Kč

Není proč váhat, Kniha Zvířátka v ZOO od výrobce ALBI - tento produkt objednáte s unikátní slevou za 359 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 9788087958483
Do obchodu

Popis

ALBI

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Kniha Zvířátka v ZOO od firmy ALBI - tento hit můžete pořídit v bombastické akci za 359 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Vy tak neplatíte nic navíc!

Interaktivní mluvící dětská kniha Zvířátka v ZOO z edice Kouzelné čtení zavede děti od 2 let do jedné malé zoologické zahrady, kde na vrátnici pracuje pan Votýpka. Pan Votýpka je velmi oblíbený u všech zvířátek v ZOO, a tak není divu, že když se blíží den jeho narozenin, zvířátka by mu ráda dala nějaký dárek.

Zaposlouchejte se do příběhu šneka Augustýna. Poví vám, jaký narozeninový dárek zvířátka pro pana Votýpku vybrala a jak ho pořídí, když nemají peníze. 

V knize si poslechnete rytmickou písničku a nechybí ani zábavné kvízy ve 2 obtížnostech.

Kniha Zvířátka v ZOO obsahuje přes 1200 zvuků a textů.

Audio soubor ke knize Zvířátka v ZOO je zdarma ke stažení zde.

 

UPOZORNĚNÍ - NEFUNGUJE SAMOSTATNĚ BEZ ALBI TUŽKY!

Interaktivní mluvící produkty (knihy, hry, puzzle, samolepky atd.) z edice Kouzelné čtení nefungují samostatně - k plné funkčnosti je potřeba elektronická Albi tužka. Albi tužka není součástí produktu - je nutné ji zakoupit zvlášť v sekci Kouzelné čtení - Sady s tužkou.

Další popis produktu Kniha Zvířátka v ZOO

  • Název: Kniha Zvířátka v ZOO
  • Cena: 359 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 9788087958483
  • ID produktu: 72723
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users