Kniha Už vím jak ALBI

Kniha Už vím jak

359 Kč

Trendy Kniha Už vím jak od oblíbeného výrobce ALBI - tento artikl se na vás těší za perfektní cenu 359 Kč. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: 9788088317494
Do obchodu

Popis

ALBI

Oblíbený produkt Kniha Už vím jak co nám vyrábí ALBI - toto zboží si můžete nechat dodat ve výhodné akci za 359 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. No a to se jednoduše vyplatí.

Také vás vždy zajímalo, jak se vyrábí různé věci kolem nás? Jak se staví dům, jak se vyrábí jídlo, nádobí, oblečení nebo zábava? A v neposlední řadě: jak vlastně vznikla tato mluvící kniha?

Na všechny tyto otázky a mnoho dalších vám odpoví průvodce Vojta, který knihu Už vím jak z edice Kouzelné čtení sám napsal a namaloval a objevuje se na jejich stránkách. Najdete ho všude? Vojta vám to vysvětlí.

Kniha Už vím jak obsahuje přes 2 500 zvukových stop. Je namluvena Tomášem Hanákem.

Audio soubor ke knize Už vím jak je zdarma ke stažení zde.

 

UPOZORNĚNÍ - NEFUNGUJE SAMOSTATNĚ BEZ ALBI TUŽKY!

Interaktivní mluvící produkty (knihy, hry, puzzle, samolepky atd.) z edice Kouzelné čtení nefungují samostatně - k plné funkčnosti je potřeba elektronická Albi tužka. Albi tužka není součástí produktu - je nutné ji zakoupit zvlášť v sekci Kouzelné čtení - Sady s tužkou.

Další popis produktu Kniha Už vím jak

  • Název: Kniha Už vím jak
  • Cena: 359 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 9788088317494
  • ID produktu: 30726
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users