Kniha Lidové říkanky ALBI

Kniha Lidové říkanky

179 Kč

Velmi žádaný produkt, Kniha Lidové říkanky od oblíbeného výrobce ALBI - tento produkt máte na dosah ruky za jedinečnou cenu 179 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 9788087958995
Do obchodu

Popis

ALBI

Trhem osvědčený produkt, Kniha Lidové říkanky od ALBI - toto zboží si můžete nechat doručit za jedinečnou cenu 179 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Připomeňte si spolu s dětmi říkanky jako Vařila myšička kašičku nebo Šel Janeček na kopeček s interaktivní mluvící knihou Lidové říkanky z edice Kouzelné čtení.

V knížce najdete 12 známých lidových říkanek v novém interaktivním kabátku. Rýmovačky přechází z generace na generaci a jsou důležité pro pochopení rytmu a melodie jazyka.

Knížka obsahuje tyto říkanky: Sedí liška pod dubem; Šel Janeček na kopeček; Vařila myšička kašičku; Myšičko, myš; Paci, paci, pacičky; Jedna, dvě, tři, čtyři, pět; Naše kočka strakatá; Á, bé, cé, dé, kočka přede; V komoře je myš; Pekař peče housky; Houpy, houpy; Foukej, foukej větříčku.

Knížka obsahuje přes 600 zvukových stop.
Namluvili Andrea Elsnerová a Petr Stach.

Audio soubor ke knize Lidové říkanky je zdarma ke stažení zde.

 

UPOZORNĚNÍ - NEFUNGUJE SAMOSTATNĚ BEZ ALBI TUŽKY!

Interaktivní mluvící produkty (knihy, hry, puzzle, samolepky atd.) z edice Kouzelné čtení nefungují samostatně - k plné funkčnosti je potřeba elektronická Albi tužka. Albi tužka není součástí produktu - je nutné ji zakoupit zvlášť v sekci Kouzelné čtení - Sady s tužkou.

Další popis produktu Kniha Lidové říkanky

  • Název: Kniha Lidové říkanky
  • Cena: 179 Kč
  • Výrobce: ALBI
  • EAN: 9788087958995
  • ID produktu: 35637
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users