Karty Černý Petr Štěňátko Kids Toys

Karty Černý Petr Štěňátko

52 Kč

Výjimečné zboží, Karty Černý Petr Štěňátko od populárního výrobce Kids Toys - toto zboží si můžete zakoupit za úžasnou cenu 52 Kč. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Při objednávce nad 1500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: TD10703693
Do obchodu

Popis

Kids Toys

Limitovaná edice produktu Karty Černý Petr Štěňátko od oblíbeného výrobce Kids Toys - toto zboží si můžete nechat poslat s unikátní slevou za 52 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Vy tak neplatíte nic navíc!

Karty jsou společenská hra, která poskytne dětem spoustu zábavy a zároveň podporuje jejich logické myšlení. Karty Černý Petr Krtek obsahuje 33 hracích karet, na kterých jsou nakresleny obrázky zvířátek. Jedna z nich má na přední straně karty nakreslený obrázek Černého Petra. Ostatních 32 tvoří 16 stejných karetních dvojic.

Pravidla hry: Všechny karty se rozdají rovnoměrně zúčastněných hráčům tak, aby nebylo vidět, kdo dostal Černého Petra. Hráči si vybírají stejné dvojice a odloží na kraj hrací plochy tak, aby byly viditelné pro ostatní hráče. Zbylé karty si rozloží do vějíře v ruce. Hráč po levici rozdávajícího si od něj poptat kartu. Pokud obrázek na kartě pasuje s obrázkem karty, kterou má v ruce, odloží dvojici a nabídne kartu z vějíře dalšímu hráči. Hráči takto postupují v kruhu, vyřazují dvojice karet a komu zůstane poslední Černý Petr, prohrál.

Karty jsou uloženy v papírové krabičce.

Hra je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr balení:

délka: 6 cm
šířka: 1,5 cm
výška: 9 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce