Karty Černý Petr Krtek Kids Toys

Karty Černý Petr Krtek

52 Kč

Velmi žádaný produkt, Karty Černý Petr Krtek od výrobce Kids Toys - tento artikl doporučujeme za téměř velkoobchodní cenu 52 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: TD10702764
Do obchodu

Popis

Kids Toys

V akci je Karty Černý Petr Krtek co bereme od značky Kids Toys - tento hit získáte ve výprodejové akci za 52 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Karty jsou společenská hra, která poskytne dětem spoustu zábavy a zároveň podporuje jejich logické myšlení. Karty Černý Petr Krtek obsahuje 33 hracích karet, na kterých jsou nakresleny obrázky z pohádky o krtkovi. Jedna z nich má na přední straně karty nakreslený obrázek Černého Petra. Ostatních 32 tvoří 16 stejných karetních dvojic.

Pravidla hry: Všechny karty se rozdají rovnoměrně zúčastněných hráčům tak, aby nebylo vidět, kdo dostal Černého Petra. Hráči si vybírají stejné dvojice a odloží na kraj hrací plochy tak, aby byly viditelné pro ostatní hráče. Zbylé karty si rozloží do vějíře v ruce. Hráč po levici rozdávajícího si od něj poptat kartu. Pokud obrázek na kartě pasuje s obrázkem karty, kterou má v ruce, odloží dvojici a nabídne kartu z vějíře dalšímu hráči. Hráči takto postupují v kruhu, vyřazují dvojice karet a komu zůstane poslední Černý Petr, prohrál.

Karty jsou uloženy v papírové krabičce.

Hra je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr balení:

délka: 6 cm
šířka: 1,5 cm
výška: 9 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce