Kartonové 3D puzzle - 689–2B

Kartonové 3D puzzle - 689–2B

80 Kč

Udělejte si radost: Kartonové 3D puzzle - 689–2B od značky - tento produkt dodáváme extra levně za 80 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 2500 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: KX7528
Do obchodu

Popis

Unikátní Kartonové 3D puzzle - 689–2B s jakostní značkou - tento artikl objednávejte za perfektní cenu 80 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

3D puzzle jsou vyrobeny z hrubého kartonu. Na jednotlivých dílů jsou čísla, které Vám pomohou uspořádat obrázek. V nabídce je více motivů, proto při zakoupení více obrázků si může Vaše dítě vytvořit pěknou ubierku. Zároveň skládání puzzlí podporuje rozvoj kreativity, tvůrčího myšlení, dovednosti a stimuluje představivost dítěte. Živé barvy a zajímavé vzory popdporia dítě ke hře. Při skládání obrázku nepotřebujete žádné nástroje, stačí oddělit jednotlivé díly a může se začít ukládat.
Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr tabulky s puzzlami je 21 cm x 1 cm x 14 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users