Interaktivní housle pro děti Toys Group

Interaktivní housle pro děti

320 Kč

V akci je Interaktivní housle pro děti od známého výrobce Toys Group - tento produkt objednáte ve slevové akci za 320 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 2500 Kč a víc! Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Toys Group

Právě je za dobrou cenu Interaktivní housle pro děti od firmy Toys Group - tento artikl doporučujeme za bombastickou cenu 320 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 1500 Kč. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Hra s hudbou je jedním ze základních faktorů intelektuálního rozvoje dítěte. Housle jsou skvělým a ušlechtilým nástrojem, který bude dokonalý pro všechny děti, které chtějí rozvíjet svůj hudební talent. Může se stát i intenzivním impulsem, který začne skutečnou hudební vášeň a dokonce se stane příčinou umělecké kariéry. Housle jsou vyrobeny z plastu, které kombinuje trvanlivost a nízkou hmotnost. Hra na housle nezpůsobuje problémy ani mladším dětem. Zřetelně reprodukovány moderní detaily funkce poskytují mimořádně atraktivní vzhled imitující skutečné housle. Interaktivní elektronické housle určitě zaručí neuvěřitelnou zábavu pro každého milovníka nástroje. Smyčec je vybaven širokou gumou vhodnou pro děti.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Sada obsahuje:housle: rozměr 40 cm x 15,5 cm / délka x šířkasmyčec: délka cca 39 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users