Interaktivní dětská motorová pila Toys Group

Interaktivní dětská motorová pila

309 Kč

Velmi oblíbený produkt Interaktivní dětská motorová pila co nám vyrábí Toys Group - tento artikl čeká na vás za výhodnou cenu 309 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Zásilky nad 1500 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Výrobce: 
SKU: Ramiz
Do obchodu

Popis

Toys Group

Dnes je tady pro vás Interaktivní dětská motorová pila od známého výrobce Toys Group - tento artikl je v tento okamžik za skvělou cenu 309 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Dětská motorová pila je skvělým nástrojem pro každého malého pomocníka, který chce pomoci při jarních nebo podzimních pracích v zahradě. No jak můžete odmítnout pomoc svého dítěte. Proto tato motorová pila je skvělý způsob, jak uspokojit jeho zájem o práci v zahradě. Motorová pila se zapíná jemným tahem kabelu od startéru, který se nachází na levé straně. Poslechněte si startovací zařízení a potom držte pilu za rukojeť a stiskněte spoušť, která uvádí do pohybu řetěz. Zvuk je velmi realistický a pravděpodobně se bude líbit všem malým chlapcem. Při "řezání" svítí červené světlo. Je napájena 3 ks baterií typu AA 1,5V (nejsou součástí balení).Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců.Rozměry hračky:délka 43 cm x šířka 13 cm x výška 13 cmRozměr balení:délka: 44 cm, šířka: 14 cm, výška: 16 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce