Interaktivní chrastítko činka ve tvaru zvířátka - slepička Toys Group

Interaktivní chrastítko činka ve tvaru zvířátka - zajíček

155 Kč

Příjemné pocity navazující Interaktivní chrastítko činka ve tvaru zvířátka - zajíček s proslulou značkou Toys Group - tento artikl je tady pro vás za úžasnou cenu 155 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 2500 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Toys Group

Hit poslední doby, Interaktivní chrastítko činka ve tvaru zvířátka - zajíček od populárního výrobce Toys Group - tento artikl je tady pro vás v úžasné akci za 155 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 1500 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Interaktivní chrastítko činka se výrazně liší od tradičních hrkaliek. Místo toho, abychom slyšeli chrastění, uslyšíme příjemnou melodii.

Hračka je vhodná pro děti od 3 měsíců.

Délka chrastítka je 9 cm.

Chrastítko má několik režimů hry, díky kterým u dětí vzbudí zájem na dlouhou dobu.

režim IPo protřepání začnou hrát věděli melodie. Během hraní hudby, při protřepání chrastítka, uslyšíme zvuk čerkotania a chrastítka. Zároveň bříško zvířátka svítí, měnící barvy. Když píseň skončí dál, opět protřepeme chrastítko.

režim IIPři zatřesení chrastítka se ozvu krátké zvuky jako zpěv ptáků, dětský smích nebo zvuky známé z pohádek. Bříško zvířete svítí měnícími barvami.

režim IIIChrastítko opět přehraje melodii a při protřepání se uvolní více tónů přehrávané skladby. I v ztomo režimu chrastítko svítí.

Režimy přehrávání se mění pomocí tlačítka umístěného na bříšku zvířete. Pokud se hračka nepoužívá, připomíná se zvukem. Chcete chrastítko zapnout nebo vypnout, na několik sekund stiskněte tlačítko. K funkčnosti chrastítka jsou potřeba 3 ks baterií typu AG13 - jsou součástí balení.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users