Hot Wheels track builder box super sešup

Hot Wheels track builder box super sešup

669 Kč

Neodoláte: Hot Wheels track builder box super sešup od originálního výrobce - toto zboží si můžete nechat doručit za jedinečnou cenu 669 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: 887961836806
Do obchodu

Popis

V akci je Hot Wheels track builder box super sešup se známou značkou - tento produkt obchodujeme s úžasnou cenovkou 669 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Při objednávce nad 1500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Vy tak neplatíte nic navíc!
Nech fyzikální zákony pracovat ve svůj prospěch a užij si strhující jízdu s touto novou dráhou od Hot Wheels® Track Builder. Připevni víko ke stolu, k židli, nebo k polici, použij čtyřproudou startovací bránu a připrav se to pořádně rozjet! Otoč box dnem vzhůru, na spodní straně najdeš čtyřproudý skok, který bude parádním závěrečným kaskadérským kouskem pro každý závod. Nebo použij samostatný pruh dráhy na spodní straně boxu jako další trať. Jednotlivé díly jdou použít nejrůznějšími způsoby, takže můžeš vymýšlet další a další výzvy pro svá vozidla podle své fantazie. Jakmile je čas se se závody rozloučit, dráhu jednoduše slož zpět do boxu, který je díky mnoha přípojným místům skvělou základnou pro jakoukoliv dráhu!

Další popis produktu Hot Wheels track builder box super sešup

  • Název: Hot Wheels track builder box super sešup
  • Cena: 669 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 887961836806
  • ID produktu: 632623
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users