HEXBUG CuddleBot - Fire Fly HexBug

HEXBUG CuddleBot - Fire Fly

299 Kč

Velmi oblíbený produkt HEXBUG CuddleBot - Fire Fly originální od labelu HexBug - tento produkt dodáváme při likvidaci skladu za nepřekonatelných 299 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: 807648051810
Do obchodu

Popis

HexBug

Váš oblíbený produkt, HEXBUG CuddleBot - Fire Fly od výrobce HexBug - tento produkt máte po jednoduché objednávce ve výprodejové akci za 299 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 1500 Kč nebo víc. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?
Uvolněte cestu pro měkké, hebké a vtipné robotické zvířátko. HEXBUG vstupuje do říše batolat s inovativní hračkou HEXBUG® Cuddlebot. Tito robokamarádi jsou zcela bezpečné pro děti již od 18 měsíců. Díky vibračnímu motorku běhají po podlaze a dokáží zabavit každé dítě. Navíc krásně květinově voní. HEXBUG Cuddlebot jsou k dispozici ve dvou provedeních – včelka a modrý brouček. Robobrouk je 7 cm dlouhý, napájen je 2 ks baterií AG13 (jsou součástí balení). HEXBUG Cuddlebot jsou vyrobeny v souladu s normami CPSIA.

Další popis produktu HEXBUG CuddleBot - Fire Fly

  • Název: HEXBUG CuddleBot - Fire Fly
  • Cena: 299 Kč
  • Výrobce: HexBug
  • EAN: 807648051810
  • ID produktu: 620395
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce