Gumový míč Ronaldo Toys Group

Gumový míč Ronaldo

127 Kč

V akci je Gumový míč Ronaldo pocházející od značky Toys Group - toto zboží si můžete zakoupit za výhodnou cenu 127 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 1000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

V akci je pouze tady Gumový míč Ronaldo od firmy Toys Group - tento produkt posíláme extra výhodně za 127 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Už se těšíte na svoji objednávku?

Míč je neodmyslitelnou součástí her každého dítěte již od časného věku. Hra s míčem, ať malou nebo velkou, podporuje u děti rozvíjet pohybovou činnost, koordinaci pohybu a reflexní činnost. Díky her s míčem tráví dítě více času s kamarády nebo kamarádkami a hlavně se svou rodinou. Je to vhodná hračka pro hru doma, na zahradě nebo u vody. Každý malý fotbalista má svého vysněného fotbalisty a proto mít míč s jeho portrétem bude pro něj nezapomenutelným zážitkem. Gumový míč s portrétem Ronalda je určena pro všechny fanoušky tohoto fotbalisty.Průměr míče je 17 cm.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce