Gumový míč 21 cm - tmavě růžová Toys Group

Gumový míč 21 cm - modrá

55 Kč

Trhem osvědčený produkt, Gumový míč 21 cm - modrá s osvědčenou značkou Toys Group - tento produkt máte za pár kliknutí ve výhodné akci za 55 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Vy tak neplatíte nic navíc!

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Toys Group

Není proč váhat, Gumový míč 21 cm - modrá co nám dodává Toys Group - toto zboží zakoupíte ve výhodné akci za 55 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pětset. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Gumová vodovzdorná míč je ideální na hru a zábavu na čerstvém vzduchu. Míč je vyrobena z gumy a může se snadno nafouknout, aby se s ní dalo hrát. Nakolik je více vzorů míče, grafika dodané míče se nemusí shodovat s míčem na obrázku.

Průměr míče je 21 cm

Míč je neodmyslitelnou součástí her každého dítěte již od časného věku. Hra s míčem, ať malou nebo velkou, podporuje u děti rozvíjet pohybovou činnost, koordinaci pohybu a reflexní činnost. Díky her s míčem tráví dítě více času s kamarády nebo kamarádkami a hlavně se svou rodinou.

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce