Fotbalová branka + míč

Fotbalová branka + míč

295 Kč

Velmi oblíbený produkt Fotbalová branka + míč s jakostní značkou - tento artikl je v tento okamžik při časově omezené akci za 295 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 2500 Kč a poštovné máte ZDARMA. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: 5902012748657
Do obchodu

Popis

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Fotbalová branka + míč s pečetí kvality - tento produkt objednáte po zlevnění za 295 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 1500 Kč. Udělejte si radost.

Fotbalová branka + míč je ideální hračka pro hru na zahradě, v parku nebo na hřišti. Fotbalová branka je složena z plastového rámu a ze síťky. Složení branky je velmi jednoduché. Fotbalová branka poskytuje mladým hráčům spoustu zábavy a zároveň rozvíjí u dětí vytrvalost, rychlost, sílu a motorickou koordinaci. Míčová hra učí přizpůsobit se týmové práci, dovednost v souladu s pravidly hry, pocitem, že je členem týmu, komunikovat s ostatními při řešení běžných úloh, dodržování zásad "fair play" v životě a ve sportu a respektování svého soupeře. Branka je vyrobena z plastu odolnému vůči povětrnostním podmínkám. Průměr träbky je 2,00 cm

Souprava obsahuje:

síťka
6 ks spojky
6 ks trubky
1 ks míč
1 ks pumpa

Rozměr branky:

délka: 61 cm
šířka: 29 cm
výška: 40 cm

Rozměr balení:

délka: 57,5 cm
šířka: 4,5 cm
výška: 12,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users