Fischer Price lékařský kufřík

Fischer Price lékařský kufřík

549 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Fischer Price lékařský kufřík od výrobce - tento artikl nakupujte v úžasné akci za 549 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 1500 Kč a víc! Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Výrobce: 
SKU: 0887961369373
Do obchodu

Popis

V akci je právě teď Fischer Price lékařský kufřík co odebíráme od výrobce - toto zboží si můžete koupit téměř zdarma za 549 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 1500 Kč a je vaše. Udělejte si radost.
Je tady doktor či doktorka? Teď už ano! S Fisher-Price® Lékařským kufříkem si mohou předškoláci obléci bílý plášť a v mžiku se ponořit do role lékaře či lékařky. Malý doktor či doktorka může s pomocí stetoskopu poslouchat pacientovo srdíčko, kontrolovat jeho teplotu pomocí teploměru (zmáčknutím tlačítka změníte stav z „nemocného“ na „zdravého“!), podívat se do ucha pomocí otoskopu (fůůj špinavá ouška!) nebo vyléčit bolístky pomocí obvazu. Dokonce i dostávání injekcí se může stát zábavou s dětskou stříkačkou.

Další popis produktu Fischer Price lékařský kufřík

  • Název: Fischer Price lékařský kufřík
  • Cena: 549 Kč
  • Výrobce:
  • EAN: 0887961369373
  • ID produktu: 629633
Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users