Farmářský traktor s vlečkou - s buntovačom slámy Toys Group

Farmářský traktor s vlečkou - s buntovačom slámy

183 Kč

Výjimečné zboží, Farmářský traktor s vlečkou - s buntovačom slámy od top značky Toys Group - tento hit můžete získat v perfektní akci za 183 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: MA
Do obchodu

Popis

Toys Group

Tradiční bestseller, Farmářský traktor s vlečkou - s buntovačom slámy od top výrobce Toys Group - tento artikl se na vás těší po zlevnění za 183 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Traktor s vlečkou je důležitým přepravním vozem každého malého hospodáře, který se formou hry stará o své hospodářství a domácí zvířata na farmě. Nakolik na farmě je mnoho druhů práce, ke každé z nich je nutná vlečka, která je přizpůsobena na konkrétní práci. Celý set je vyroben z plastu.Rozměr traktoru s vlečkou:délka: cmšířka: cmvýška: cmRozměr balení:délka: 27 cmšířka: 7 cmvýška: 9 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce