Dřevěná vkládačka - zvířátka z farmy Kids Toys

Dřevěná vkládačka - zvířátka z farmy

169 Kč

Poctivý výrobek, Dřevěná vkládačka - zvířátka z farmy od kvalitní značky Kids Toys - tento produkt posíláme po zlevnění za 169 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Při objednávce nad 2500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: ,
Výrobce: 
SKU: Maxy-9375
Do obchodu

Popis

Kids Toys

Váš oblíbený produkt, Dřevěná vkládačka - zvířátka z farmy od top výrobce Kids Toys - tento artikl pořizujte za téměř velkoobchodní cenu 169 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Hraní s puzzle je vynikající způsob, jak rozvíjet manuální dovednosti, obratnost, procvičovat koordinaci očí a rukou a rozvíjet schopnost logického myšlení. S hračkou si děti cvičí trpělivost a soustředění. Všechny prvky jsou dokonale obroušeny, proto zde nejsou ostré hrany ani vyčnívající třísky, díky kterým jsme si jisti, že se dítě při hraní neublíží. Souprava obsahuje 7 různých barevných zvířat a farmáře, jakož i stojan s otvory. Zvířata určitě vzbudí zájem dítěte. Živé kontrastní barvy přitahují pozornost a také povzbuzují k opakovanému hraní.

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Rozměr vkládačky:

délka: 30 cm
šířka: 22 cm
výška: 1 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users