Dřevěná hra MIKÁDO Toys Group

Dřevěná hra MIKÁDO

105 Kč

Trendy Dřevěná hra MIKÁDO od populární značky Toys Group - tento hit můžete pořídit za úžasnou cenu 105 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 1500 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: 4029811281732
Do obchodu

Popis

Toys Group

Udělejte si radost: Dřevěná hra MIKÁDO populárního výrobce Toys Group - tento produkt dodáváme v sezónní slevě za 105 Kč. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Při objednávce nad 1500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Neplaťte jinde víc než musíte.

Dřevěné mikádo je dobrodružná hra, ve které hrají minimálně dvě osoby. Souprava se skládá z 41 kusů dřevěných paliček, které jsou na konci zahrocené. Jednotlivé paličky se liší od sebe množstvím barevných pruhů namalovaných na nich, které ukazují hodnotu hole. Aby se mohla začít hra, je třeba paličky rozložit z uzavřené dlani na vodorovnou plochu. Tímto způsobem se vytváří hromádka, z níž hráči odebírají paličky tak, aby se nepohnula žádná jiná. Pokud se v průběhu hry pohne alespoň jedna palička, pokračuje druhý hráč. Hráč, který nasbírá paličky s největší hodnotou, vyhrává. Hra rozvíjí trpělivost, soustředění a schopnost kontrolovat své vlastní pohyby. Celá hra je vyrobena ze dřeva.Hra je vhodná pro děti od 3 let.Název Mikádo pochází z japonského slova " Mikado " a znamená Emperor Japonska.Počet paliček 41 (délka jedné je 18 cm)Paličky jsou baleny v krásné dřevěné krabici o rozměru: 19 cm x 4 cm x 2,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce