Domácí gumové zvířátka - pejsek INNI

Domácí gumové zvířátka - zajíček

78 Kč

Trendy Domácí gumové zvířátka - zajíček co bereme od značky INNI - toto zboží si můžete zakoupit v jedinečné akci za 78 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 2500 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

INNI

V akci je právě teď Domácí gumové zvířátka - zajíček od oblíbeného výrobce INNI - toto zboží si můžete opatřit po zlevnění za 78 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Gumové, měkké zvířátka je hračka vhodná pro každé dítě. Děti se rádi hrají a prožívají nejrůznější dobrodružství se čtyřnohými zvířátky. Nejlepší je hrát se se skutečnými domácími mazlíčky. Bohužel, to není možné, abyste měli doma koně, oslíka nebo ovečku. Proto jako náhradu nabízíme tyto gumové zvířátka, se kterými si může Vaše dítě vytvořit svou vlastní farmu, ve které bude chovat koníka, kravičku, oslíka, kozičku, ovečku a králíka a to vše bude hlídat věrný pejsek. Při zapojení své fantazie může zažít s těmito zvířátky neuvěřitelné dobrodružství. Jsou vyrobeny z měkké gumy v půvabné, veselé grafice. Zvířátka se prodávají samostatně a možnost výběru je ve variantě.
Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Cena za 1 kus.

Rozměry zvířátek:

Kráva: cca 11 x 12 x 6 cm
Zajac: cca 13 x 8 x 6 cm
Koza : cca 12 x 10 x 6 cm
Kůň : cca 12 x 12 x 4 cm
Oslík cca 12 x 12 x 5 cm
Pes: cca 11,5 x 11 x 5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users