Domácí gumové zvířátka - pejsek INNI

Domácí gumové zvířátka - pejsek

78 Kč

Příjemné pocity navazující Domácí gumové zvířátka - pejsek od populárního výrobce INNI - toto zboží si můžete nechat dodat v časové omezené slevě za 78 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 2500 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

INNI

Dnes je tady pro vás Domácí gumové zvířátka - pejsek značky INNI - tento artikl je tady pro vás v časové omezené slevě za 78 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 1500 Kč a poštovné máte ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí.

Gumové, měkké zvířátka je hračka vhodná pro každé dítě. Děti se rádi hrají a prožívají nejrůznější dobrodružství se čtyřnohými zvířátky. Nejlepší je hrát se se skutečnými domácími mazlíčky. Bohužel, to není možné, abyste měli doma koně, oslíka nebo ovečku. Proto jako náhradu nabízíme tyto gumové zvířátka, se kterými si může Vaše dítě vytvořit svou vlastní farmu, ve které bude chovat koníka, kravičku, oslíka, kozičku, ovečku a králíka a to vše bude hlídat věrný pejsek. Při zapojení své fantazie může zažít s těmito zvířátky neuvěřitelné dobrodružství. Jsou vyrobeny z měkké gumy v půvabné, veselé grafice. Zvířátka se prodávají samostatně a možnost výběru je ve variantě.
Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Cena za 1 kus.

Rozměry zvířátek:

Kráva: cca 11 x 12 x 6 cm
Zajac: cca 13 x 8 x 6 cm
Koza : cca 12 x 10 x 6 cm
Kůň : cca 12 x 12 x 4 cm
Oslík cca 12 x 12 x 5 cm
Pes: cca 11,5 x 11 x 5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users