Dětský traktor s vlečkou a kmeny stromů - zelená INNI

Dětský traktor s vlečkou a kmeny stromů - zelená

384 Kč

Výjimečné zboží, Dětský traktor s vlečkou a kmeny stromů - zelená od kvalitní značky INNI - tento artikl čeká na vás v časové omezené slevě za 384 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Utraťte minimálnětisíc pětset a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Udělejte si radost.

Výrobce: 
SKU: 1401403483473
Do obchodu

Popis

INNI

No a tohle chcete: Dětský traktor s vlečkou a kmeny stromů - zelená od oblíbené značky INNI - tento artikl je tady pro vás za téměř velkoobchodní cenu 384 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tisíc pětset nezaplatíte ani korunu za dopravu. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Traktor s přívěsem je potřebný na každé farmě. Každý malý provozovatel traktorů velmi dobře ví, že bez dobrého traktoru nemůže vykonat pořádně žádnou práci. To je důvod, proč je tento traktor ideální pro každou farmu. Pohyb traktoru zabezpečuje systém Friction power, takže nejsou potřeba baterie.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Vlastnosti traktoru:Traktor je poháněn systémem třecího mechanismu, který se zrychluje pohybem hračky na hladkém povrchuNa střeše jsou tlačítka a světla - zvuk startování vozidla, houkačka, zvuk couvání / napájení je 3 ks x AG13 napájení (jsou součástí soupravy)Přípojné vozidlo je odpojitelnéHračka je vyrobena z plastuTraktor i přívěs májí gumová kolaRozměry:Traktor: 19 cm x 10 cm x 12 cm / délka x šířka x výškaPřívěs: 22 cm x 8 cm x 10 cm / délka x šířka x výškaRozměry balení:délka: 42 cmšířka: 12 cmvýška: 19 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce