Dětský pasový bagr Builder

Dětský pasový bagr

321 Kč

Výjimečné zboží, Dětský pasový bagr od Builder - toto zboží si můžete objednat téměř zdarma za 321 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 2500 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Výrobce: 
SKU: JK
Do obchodu

Popis

Builder

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Dětský pasový bagr se známou značkou Builder - tento artikl se na vás těší ve výhodné akci za 321 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 1500 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Dětský pasový bagr je důležitým pomocníkem na každém pískovišti. Krásný bagr s pohyblivými částmi osloví každého chlapce a poskytne mu mnoho hodin kreativní zábavy. Bagr je vyroben téměř výhradně z kovu, lžíce a prvky kabiny jsou vyrobeny z plastu. Celek je doplněn gumovými pásy, které umožňují bagru jezdit. Jak se patří na bagr, kabina se otáčí kolem své osy a rameno a lžíce jsou pohyblivé. Dalším lákadlem jsou zvukové a světelné funkce - po stisknutí tlačítka slyšet zvuk činnosti a alarmu a uvnitř kabiny svítí pulsující modré světlo. Hra s pohyblivým bagrem umožní dětem rozvíjet dovednosti jako je řízení, soustředění, manuální zručnost a obratnost.Hračka je poháněná 3 x AG13 bateriemi - jsou součástí balení.Hračka je vhodná pro děti od 3 let.Rozměr bagru:délka: 11 cmšířka: 6 cmvýška: 6 cmRozměr balení:délka: 25 cmšířka: 10 cmvýška: 12,5 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users