Dětské Euro peníze Toys Group

Dětské Euro peníze

97 Kč

Trhem osvědčený produkt, Dětské Euro peníze populárního výrobce Toys Group - tento produkt koupíte po zlevnění za 97 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Při objednávce nad 2500 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Výrobce: 
SKU: KM
Do obchodu

Popis

Toys Group

Neodoláte: Dětské Euro peníze od producenta Toys Group - tento artikl je v tuhle chvíli v perfektní akci za 97 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tisíc pětset. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Dětské euro peníze jsou určeny pro malé obchodníky a pro všechny dětské povolání, které se dostávají do styku s penězi a prodejem. Sada obsahuje 90 ks bankovek a plastových mincí různých nominálních hodnot. Souprava peněz je užitečná při všech hrách, během kterých se dítě dozví, co je hodnota peněz a zároveň učí děti počítat.Dětské euro peníze jsou vhodné pro děti od 3 let.Rozměr balení:délka: 14,5 cmšířka: 2 cmvýška: 30 cm

Všechny produkty od výrobce

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce 
users